"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ücretsiz Hosting Veren Siteler

Merhaba bir web sitesi veya deneme amaçlı bir wordpress tema, script vs. kurmak istiyorsunuz ama bütçeniz yok, işte bu yazımda ücretsiz hosting veren bir kaç site adresi vereceğim.

 

Ücretsiz Hosting Veren Firmalar

Elegansnet Ücretsiz Hosting
Web sitenizi barındırmak için Ücretsiz Hosting arayışına girdiyseniz ve bu yazıyı okuyorsanız doğru sayfada ve tam adresindesiniz. Çünkü size önereceğim firma ve yapmış olduğu kampanyanın hoşunuza gideceğini düşünerek sizi bilgilendirmek istiyorum.
Süresi biten hosting hizmetinizi www.elegansnet.com‘a taşıyarak Ücretsiz Hosting hizmetinden 1 yıl kesintisiz faydalanabilirsiniz. Firma size bu konuda esnek ve limitsiz hosting paketleri sağlayarak sitenizi 1 yıl ücretsiz barındırmanıza olanak sağlıyor.
Ücretsiz Hosting paketleri Linux ve Windows tabanlı olmak üzere ücretsiz olarak Cpanel / Plesk Kontrol Paneli ve özelliklerini kullanma imkanı sağlıyor.
Eğer bir Kurumsal Web Tasarım Firması veya bir Web Mastersanız müşterilerinize hosting satışı yapmak için Elegansnet ‘in size sağlamış olduğu Reseller Hosting imkanlarından da faydalanabilirsiniz. Reseller Hosting’ler ücretli olmasın rağmen kendileri ile iletişime geçerek fiyatlar konusunda yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Kampanya döneminde oldukları için severek yardımcı olacaklarını umuyorum.
Reseller Hosting(Bayi Hosting) paketleri de Web Hosting paketlerinde olduğu gibi iki ayrı Linux ve Windows tabanlıdır. İhtiyacınız olan Reseller paketini seçip sitelerinizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Ayrıca Linux tabanlı Reseller Hosting paketlerinde Cpanel yanında ücretsiz olarak Whm Kontrol Paneli de sunmaktalar. Whm Kontrol Paneli ile web sitelerinizi ve paketlerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz. Windows’un kullanmış olduğu Plesk Kontrol panelide aynı şekilde ücretsiz olarak Resellerlarla birlikte sunulmaktadır. Web sitelerinizi ve müşterilerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Hostinger : Siteye Girip Ücretsiz Hosting Paketine Tıklayarak Kullanabilirsiniz.

Özellikler: 2000 MB Disk Alanı, 100GB Trafik, PHP,MySQL 

 

000webhost : Domain yönlendirme, Reklamsız hosting

Özellikler: 250 MB Disk Alanı, 100GB Trafik,cPanel

 

BedavaHosting : Ücretsiz Hosting Web Site Kurucu,Email Hesabı

Özellikler: 10GB Disk Alanı, 500GB Trafik,Alt Alan Adı,MySQL