yandex
image
2 sene önce eklendi.

Merhaba arkadaşlar Tasarımcılar için Site Arşivi adlı yazımda tasarımcılar için kaynak siteleri paylaşmak istiyorum yeni başlayan veya bu siteleri bilmeyenler için yararlı olacaktır.

 

Font(Yazı Tipi) Siteleri

 

DaFont: http://www.dafont.com

I Love You Typography: http://ilovetypography.com

MyFonts: http://www.myfonts.com

Font Spring: http://www.fontspring.com

Fon tFeed: http://fontfeed.com

1001 FreeFonts: http://www.1001freefonts.com

1001 Fonts: http://www.1001fonts.com

Urban Fonts: http://www.urbanfonts.com/free-fonts.htm

FontSpace: http://www.fontspace.com

 

Vektör Grafik & Icon Siteleri

Icon Finder: http://iconfinder.com

Flat Icon: http://www.flaticon.com

Free Epik Icons: http://www.freepik.com/free-vectors/icons

Icon Archive: http://www.iconarchive.com

Dry Icons: http://dryicons.com/free-icons

Vector Finder: http://www.vectorfinder.com

Inky Deals: https://www.inkydeals.com

Media Loot: http://medialoot.com

DesignTnt: http://www.designtnt.com

 

Color(Renk) Siteleri

Flat UI Colors: http://flatuicolors.com

Colrd: http://colrd.com 

Flat UI Color Picker: http://www.flatuicolorpicker.com

Colo Rotate: http://colorotate.org

Adobe Kuler: http://kuler.adobe.com

Tint UI: http://tintui.com

 

Tasarım Topluluk Siteleri

Dribbble: https://dribbble.com

DeviantArt: http://www.deviantart.com

Fav Work: http://favwork.com

Dexigner: http://www.dexigner.com

Behance: http://behance.net

 

Tasarım Blogları 

FastCoDesign: http://www.fastcodesign.com

Six Revisions: http://sixrevisions.com

Line 25: http://line25.com

SpeckyBoy: http://speckyboy.com

Web Designer Wall: http://webdesignerwall.com

 

Tasarım Alanında İş Bulma Siteleri

Krop: http://www.krop.com

Creative Hotlist: http://www.creativehotlist.com

Freelancer: http://freelancer.com

 

Tüm Yorumlar ;