"Enter"a basıp içeriğe geçin

En İyi Android Oyunları

Merhaba arkadaşlar bu yazımda benimde akıllı telefonumda sıklıkla oynadığım en iyi android oyunlarını listelemeye çalıştım.

 

En İyi Android Oyunları

 

Frontline Commando: D-Day: Görev görev ilerlediğimiz bu oyun şavaş oyunlarının en iyilerinden diyebiliriz.Oyunda  ilk bölümler kısa geçiyor.Oyunda silah çeşitleri oldukça fazla silah satın alabiliyoruz.

 

Clash of Clans: Oldukça popüler olan bu oyun köyünüzü geliştirmek bunu da asker üretip yağmalayarak yapabilirsiniz.Oyun tamamen strateji oyunu olarak tasarlanmış işçileri,askerleri mantıklı kullanmak gerekiyor.

 

Angry Birds Star Wars: Çok sevdiğim bir oyun olarak Angry Birds Star Wars efektleriyle oyuna yeni bir hava katmış kesinlikle denemelisiniz.

 

Age Of War: Bilgisayar sürümündede olan bu oyun akıllı telefon içinde geliştrildi bu oyunda amacımız bulunduğumuz çağda rakibimizi mantıklı hamlelerle yenmek.Çağ atlayarak daha güçlü bir ordu kurabilirsiniz.

 

Asphalt 8 Airborne: En iyi araba yarışı oyunlarından biri olaran Airborne gerçekte oyun kalitesiyle hakketiği değeri aldığını düşünüyorum.Oyunda ki berirli harita ve görevlerle bölüm atlıyoruz kazandıklarımızda yeni araç satın alabiliyoruz.

 

Sizinde Beğendiğiniz Oyunları yorum olarak bildirebilirsiniz.Bir sonraki yazımda Görüşmek üzere 🙂